Srednja tehniška šola Šolski center Kranj, Kidričeva c. 55, 4000 Kranj, T.: 04 280 40 00, info@sckr.si
 

1.Jaka Albrehtučitelj strokovnih predmetov
2.Andrej Arhučitelj strokovnih predmetov
3.Maja Arhučiteljica splošnih predmetov
4.mag. Marko Arnežučitelj splošnih predmetov
5.Meta Arnežučiteljica splošnih predmetov
6.Miha Balohučitelj strokovnih predmetov
7.Robert Bertonceljučitelj strokovnih predmetov
8.Ivan Brajdičučitelj splošnih predmetov
9.Aleš Bregarorganizator praktičnega pouka SŠER
10.Vera Brezarlaborantka
11.Maja Damijanučiteljica splošnih predmetov
12.Dragica Debeljakučiteljica splošnih predmetov
13.Romana Debeljakknjižničarka
14.Mirjana Erlah Košniksvetovalna delavka
15.Aleksandra Frelihučiteljica splošnih predmetov
16.Miloš Frelihorganizator delovne prakse STŠ
17.Nataša Gazvodaučiteljica splošnih predmetov
18.Tomo Grahekučitelj splošnih predmetov
19.Klemen Gregorcučitelj praktičnega pouka
20.Melita Grosučiteljica splošnih premetov
21.Polonca Hafner Ferlanučiteljica splošnih predmetov
22.Aleš Hvastiučitelj strokovnih predmetov
23.Stanislav Jagodicučitelj strokovnih predmetov
24.Alenka Jelovčanučiteljica strokovnih predmetov
25.Vlasta Jemecučiteljica splošnih predmetov
26.Irena Jeralaučiteljica splošnih predmetov
27.Maja Joštučiteljica splošnih predmetov
28.Karmen Kanalecsvetovalna delavka
29.Jerca Kebeučiteljica splošnih predmetov
30.Simona Kertučiteljica splošnih predmetov
31.Saša Kocijančičravnateljica STŠ
32.Miran Kozmusučitelj strokovnih predmetov
33.Darija Kramaričučiteljica splošnih predmetov
34.Nataša Kristan Primšarvodja MIC-a
35.Primož Kurentučitelj strokovnih predmetov
36.Žiga Lauseggeručitelj strokovnih predmetov
37.Matej Lavtižaručitelj splošnih predmetov
38.Branko Lojkučitelj splošnih predmetov
39.Alenka Luštrekučiteljica splošnih predmetov
40.Mateja Markunučiteljica splošnih predmetov
41.Jure Medenučitelj strokovnih predmetov
42.Lijana Medič Jermančičpom. ravnateljice STŠ, svetovalna delavka
43.Mirko Megličučitelj strokovnih predmetov
44.Almira Okršlaručiteljica strokovnih predmetov
45.Aleš Ovsenekučitelj strokovnih predmetov
46.Magda Papićučiteljica strokovnih predmetov
47.Branko Pavličučitelj strokovnih predmetov
48.Andreja Pogačnikučiteljica splošnih predmetov
49.Borut Pogačnikučitelj strokovnih predmetov
50.Jožef Polakučitelj strokovnih predmetov
51.Damjan Poljanecučitelj praktičnega pouka
52.Lojze Poljšakučitelj splošnih predmetov
53.Alenka Potočnik Zadrgalučiteljica strokovnih predmetov
54.Aljaž Rogeljučitelj strokovnih predmetov
55.Marija Rogeljučiteljica splošnih predmetov
56.Simona Rozmanučiteljica splošnih predmetov
57.Tilka Severučiteljica splošnih premetov
58.Robert Šifreručitelj strokovnih predmetov
59.Srećko Simovićpredavatelj višje šole
60.Jolanda Škofic Zakotnikučiteljica splošnih predmetov
61.Rok Škrlec
62.Drago Slemcučitelj strokovnih predmetov
63.Jurij Stavrovučitelj splošnih predmetov
64.Uroš Sterleučitelj strokovnih predmetov
65.Gašper Strnišaučitelj strokovnih predmetov
66.Klavdija Stropnikučiteljica splošnih predmetov
67.Maja Teranučiteljica splošnih predmetov
68.Ivanka Tomanučiteljica splošnih predmetov
69.Špela Tomažičučiteljica splošnih predmetov
70.Andrej Tominučitelj splošnih predmetov
71.Branko Vrečaručitelj strokovnih modulov
72.Nina Železinger
73.Anton Žnidaručitelj splošnih predmetov
74.Nina Zupan Šorliučiteljica splošnih predmetov

Spoštovani obiskovalec. Naše spletne strani uporabljajo piškotke. Pravno obvestilo

Sprejemam piškotke.

Pravno obvestilo