Srednja šola za elektrotehniko in računalništvo Slovensko  English  

Srednja šola za elektrotehniko in računalništvo
Šolski center Kranj

Kidričeva cesta 55
4000 Kranj

tel.: (04) 280 40 00

info@sckr.si

festmeh

Fotografska razstava

safe si logo

Ta trenutek na strani:
 12 obiskovalcev



Strokovni delavci Srednje šole za elektrotehniko in računalništvo ŠC Kranj


1.Andrej Arhučitelj strokovnih predmetov
2.Maja Arhučiteljica splošnih predmetov
3.Marko Arnežučitelj splošnih predmetov
4.Meta Arnežučiteljica splošnih predmetov
5.Robert Bertonceljučitelj strokovnih predmetov
6.Andreja Bešteručiteljica splošnih predmetov
7.Ivan Brajdičučitelj splošnih predmetov
8.Aleš Bregarorganizator praktičnega pouka
9.Vera Brezarlaborantka
10.Dragica Debeljakučiteljica splošnih predmetov
11.Romana Debeljakknjižničarka
12.Mirjana Erlah Košniksvetovalna delavka
13.Miloš Frelihorganizator delovne prakse SiPŠ
14.Nataša Gazvodaučiteljica splošnih predmetov
15.Klemen Gregorcučitelj praktičnega pouka
16.Melita Grosučiteljica splošnih premetov
17.Polonca Hafner Ferlanučiteljica splošnih predmetov
18.Aleš Hvastiučitelj strokovnih predmetov
19.Stanislav Jagodicučitelj strokovnih predmetov
20.Maja Jelencučiteljica splošnih predmetov
21.Alenka Jelovčanučiteljica strokovnih predmetov
22.Vlasta Jemecučiteljica splošnih predmetov
23.Irena Jeralaučiteljica splošnih predmetov
24.Maja Joštučiteljica splošnih predmetov
25.Karmen Kanalecsvetovalna delavka
26.Jerca Kebeučiteljica splošnih predmetov
27.Simona Kertučiteljica splošnih predmetov
28.Saša Kocijančičravnateljica SiPŠ
29.Miran Kozmusučitelj strokovnih predmetov
30.Darija Kramaričučiteljica splošnih predmetov
31.Nataša Kristan Primšarvodja MIC-a
32.Primož Kurentučitelj strokovnih predmetov
33.Matej Lavtižaručitelj splošnih predmetov
34.Branko Lojkučitelj splošnih predmetov
35.Alenka Luštrekučiteljica splošnih predmetov
36.Marko Marčanučitelj strokovnih predmetov
37.Mateja Markunučiteljica splošnih predmetov
38.Lijana Medič Jermančičpom. ravnateljice SiPŠ, svetovalna delavka
39.Mirko Megličučitelj strokovnih predmetov
40.Temida Novakučiteljica strokovnih predmetov
41.Almira Okršlaručiteljica strokovnih predmetov
42.Aleš Ovsenekučitelj strokovnih predmetov
43.Magda Papićučiteljica strokovnih predmetov
44.Branko Pavličučitelj strokovnih predmetov
45.Andreja Pogačnikučiteljica splošnih predmetov
46.Borut Pogačnikučitelj strokovnih predmetov
47.Jožef Polakučitelj strokovnih predmetov
48.Damjan Poljanecučitelj praktičnega pouka
49.Alenka Potočnik Zadrgalučiteljica strokovnih predmetov
50.Tomislav Prislanučitelj praktičnega pouka
51.Aljaž Rogeljučitelj strokovnih predmetov
52.Marija Rogeljučiteljica splošnih predmetov
53.Simona Rozmanučiteljica splošnih predmetov
54.Tilka Severučiteljica splošnih premetov
55.Robert Šifreručitelj strokovnih predmetov
56.Jolanda Škofic Zakotnikučiteljica splošnih predmetov
57.Drago Slemcučitelj strokovnih predmetov
58.Jurij Stavrovučitelj splošnih predmetov
59.Uroš Sterleučitelj strokovnih predmetov
60.Gašper Strnišaučitelj strokovnih predmetov
61.Gorazd Tekalecučitelj splošnih predmetov
62.Maja Teranučiteljica splošnih predmetov
63.Špela Tomažičučiteljica splošnih predmetov
64.Andrej Tominučitelj splošnih predmetov
65.Srečko Uraničučitelj strokovnih predmetov
66.Danica Volčanšek Černeučiteljica strokovnih predmetov
67.Ivan Vrečekučitelj praktičnega pouka
68.Goran Vujovićučitelj splošnih predmetov
69.Anton Žnidaručitelj splošnih predmetov
70.Nina Zupan Šorliučiteljica splošnih predmetov
71.Janez Zupanecučitelj splošnih predmetov
loader

ŠKL

Vreme

Spoštovani obiskovalec. Naše spletne strani uporabljajo piškotke. Pravno obvestilo

Sprejemam piškotke.

Pravno obvestilo